• BEZPIECZNE PAKOWANIE
  • SZYBKA WYSYŁKA
  • POLSKI PRODUCENT

Materace prozdrowotne OPAL

Materace prozdrowotne OPAL. Bardzo często nasi Klienci zmagają się z bólami kręgosłupa. Lub innymi schorzeniami, które nie pozwalają im cieszyć się pełnią życia. Sen to najlepsze lekarstwo podczas snu dochodzi do intensywnej regeneracji organizmu. Bardzo mocno wierzymy w to, że dzięki prawidłowej ocenie naszych potrzeb jesteśmy w stanie, może nie tyle co wyjść z bólu, ale na pewno zmniejszyć go w większym lub mniejszym stopniu. Na przeciw potrzebom naszych Klientów.  Stworzyliśmy linię Opti-Med. Linia ta charakteryzuje się materacami. Które należą do grupy materacy prozdrowotnych, dawniej nazywane one byłby materacami rehabilitacyjnymi. Materace rehabilitacyjne nie leczą. Mogą jedynie być jedną z form profilaktyki lub pomocy doraźnej.

Dziś omówię materac, który przez wielu naszych Klientów jest uważany za najbardziej komfortowy materac. Materac Opal należy do materacy premium. Materac Opal jest materacem wysokim. O wysokości 25 centymetrów. Zacznijmy od budowy wkładu tego materaca. Materac Opal to przede wszystkim jakość. Czyli pierwszej klasy pianka Opti-Fresh, która jest pianką profilowaną o właściwościach antybakteryjnych. Między warstwami pianki znajdują się dodatkowo wzmacniające przekładki filcowe. Między nimi zaś  umieszczone są sprężyny typu Multipocket o wysokości 15 centymetrów, dodatkowo pokrowiec składa się z tkaniny z jonami srebra Silver, która jest jedną z najlepszych tkanin wykorzystywanych na pokrowce. Uzupełniająco posiadaj on siatki wentylujące oraz zamek rozdzielczy i wygodne uchwyty, dzięki którym można łatwo obrócić materac.

Materac Opal firmy Optimum występuje w jednej twardości jest to H3/H4 co więcej, materac ten jest materacem piankowym, który profiluje się do kształtu kręgosłupa dając uczucie ulgi i ukojenia. Jego skład czyni go jednym z lepszych materacy dostępnych na rynku polskim.