• BEZPIECZNE PAKOWANIE
  • SZYBKA WYSYŁKA
  • POLSKI PRODUCENT

Materace Premium Rubin oraz Diament

Ówczesny rynek oferuje nam bardzo wiele różnych modeli materacy. W dzisiejszym wpisie pragniemy zrobić analizę dwóch najchętniej kupowanych materacy, które skradły serce nie tylko najbardziej wymagających Klientów, ale również i nasze.

Ku krótkiemu przypomnieniu dodam, że materace, które oferujemy na stronie www.materac-syriusz.pl są produkowane tylko i wyłącznie w Polsce z komponentów, które są przebadane, a ich składy potwierdzone są certyfikatami jakości. Niektóre z produktów spełniają normy rehabilitacyjne, o czym również informujemy na stronie. Na wszystkie produkty oferujmy gwarancję oraz do każdego produkty dołączamy informacje jak użytkować nasze materace. Sygnowanie produktów naszym nazwiskiem to nie tylko ogromna odpowiedzialność, ale również i świadomość tego, że wybierając nas otrzymacie Państwo wiedzę, ale również i produkt, który spełni Wasze oczekiwania.

Pierwszym z nich jest materac RUBIN, całościowo materac ten ma wysokość 25 centymetrów i składa się w całości z pianki lateksowej 2 cm, która ma bardzo dobre właściwości antyalergiczne i antygrzybicze, z pianki termoelastycznej 3cm, pianki termoelastycznej 3cm, pianki wysokoelastycznej – 3cm, pianki Opti-Flex 12cm. Materac ten wykończony jest pokrowcem wykonanym z nowoczesnej tkaniny, która dzięki technologii BI-OME ma zdolność przyciągania i neutralizowania mikroorganizmów, bakterii oraz grzybów. Ma właściwości antyalergiczne, gwarantuje optymalną świeżość oraz higienę. Zapobiega powstawaniu przykrych zapachów. Dodatkowo pokrowiec zawiera zamek rozdzielczy, co ułatwia jego pranie.

Materac ten produkowany jest w jednej twardości jest to twardość między H2, a H3, dla osób o wadze do 1oo kilogramów. Materac wykonany jest z najlepszych pianek dostępnych na rynku, dzięki temu materac daje doskonałe podparcie dla kręgosłupa oraz duże uczucie komfortu dzięki piankom o różnej gęstości. Gwarancja na materac to okres 3 lat.

 

Drugi materac wart uwagi to materac Diament, który również należy do grupy materacy o wysokości 25 centymetrów. Składa się on z pianki lateksowej 4cm ( właściwości antyalergiczne i antygrzybicze), przekładki tapicerskiej, sprężyn kieszeniowych typu Multipocket 15cm, przekładki tapicerskiej oraz pianki lateksowej 4cm. Wykończony pokrowcem wykonanym z nowoczesnej tkaniny, która dzięki nowoczesnej technologii BI-OME ma zdolność przyciągania i neutralizowania mikroorganizmów – bakterii oraz grzybów. Ma właściwości antyalergiczne, gwarantuje optymalną świeżość i higienę. Zapobiega powstawaniu przykrych zapachów. Jest przyjemny w dotyku, komfortowy w kontakcie ze skórą.

Materac występuje w jednej twardości która znajduje się miedzy strefami H3/H4 jest to materac twardszy, ale dopasowujący się do kręgosłupa. Okres gwarancyjny to również 3 lata.

Przedstawione powyżej materace należą do dwóch różnych grup ze względu na swój skład. Jednakże są to dwa z najchętniej i najczęściej wybieranych materacy PREMIUM ze względu na komponenty, z których zostały wykonane. Przy wyborze materaca należy przede wszystkim kierować się swoimi potrzebami i preferencjami związanymi z komfortowym wypoczynkiem, czy snem.