• BEZPIECZNE PAKOWANIE
  • SZYBKA WYSYŁKA
  • POLSKI PRODUCENT

Materac Syriusz NEW Optimum

Materac Syriusz NEW Optimum

Materac ma wpływ na człowieka, ponieważ jest podstawowym miejscem wpływu na odpoczynek, komfort i ogólny stan organizmu.Wybór materaca który będzie odpowiedni dla nas jest niezwykle ważny dla naszego zdrowego snu. Każdy człowiek przesypia przynajmniej 1/3 życia. Zatem wybór odpowiedniego materaca staje się jeszcze ważniejszy.

Materac miękki czy twardy?

Bardzo często ludzie zadają pytanie jaki materac kupić. Dosyć często spotkać się można z opinią, żeby było on jak najtwardszy.W dzisiejszych czasach mamy takie możliwości wyboru materaców, że jesteśmy w stanie dobrać materac tak aby nie było on za miękki ani za twardy. Materac Syriusz New, posiada trzy stopnie twardości, począwszy od najmiększego H2, poprzez średnio twardy H3 kończąc na twardym H4.

Stelaż do materaca rehabilitacyjnego Syriusz NEW

Kupując materac Syriusz NEW, dobrym rozwiązaniem będzie dokupić do niego odpowiedni stelaż jeżeli takowego nie mamy.  Stelaż ten pomoże wydłużyć żywotność oraz poprawi komfort użytkowania materaca Syriusz NEW. Dla materaca Syriusz New, producent materaców Optimum zaleca stosować stelaż EURO gdzie odległości między listewkami nie powinny przekraczać 40 milimetrów.
Warto też między materacem  Syriusz New a stelażem zastosować przekładkę Filcową która zapobiegać będzie jego wybrudzeniu oraz odkształceniu.

Ważnym aspektem przy wyborze materaca Syriusz NEW jest to, że materac powinien mieć swobodny przepływ powietrza a także wentylację, dlatego też, nie powinno kłaść się materaców bezpośrednio na podłogę. Jeżeli materac jest użytkowany na stelażu który nie odpowiada danemu materacowi może nawet skutkować utratą gwarancji na dany materac.

Materac Syriusz New należy do linii materacy prozdrowotnych, został wyprodukowany z komponentów, które mają bardzo dobre właściwości .